Usługi

Awaryjne otwieranie mieszkań i domów

Potrzebujesz koniecznie dostać się do swojego mieszkania, a nie masz kluczy – chętnie pomożemy. Rozwiążemy Twój problem z brakiem możliwości dostania się do środka własnego domu. Działamy w okolicach miejscowości: Wejherowo, Rumia, Reda, Lębork, Puck, Luzino, Choczewo, Krokowa, Dębki, Rewa, Gniewino

Awaryjne otwieranie samochodów

Kluczyki do samochodu zostały wewnątrz zamkniętego auta, a może po prostu zgubiłeś klucze do samochodu? Chętnie pomożemy w tej sytuacji. Zapewniamy szybki dojazd do Klienta w miejscowościach: Wejherowo, Rumia, Reda, Lębork, Puck, Luzino, Choczewo, Krokowa, Dębki, Rewa, Gniewino

Zabezpieczenia domów i mieszkań

Oferujemy pomoc w zabezpieczeniu domów i mieszkań środkami mechanicznymi i elektronicznymi. Posiadamy niezbędne licencje, kwalifikacje i doświadczenie oraz sprzęt.

Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa osobistego

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osobistego naszych Klientów. Posiadamy niezbędne licencje oraz kwalifikacje pozwalające nam utrzymywać najwyższy poziom usług.

Doradztwo w zakresie technicznego zabezpieczenia mienia

Zajmujemy się doradzaniem w zakresie zabezpieczenia mienia, życia i zdrowia. Posiadamy potrzebny sprzęt, a także wieloletnie doświadczenie w zabezpieczaniu mienia.

Awaryjne otwieranie zamków drzwi, okien, samochodów

Pomagamy uzyskać dostęp w przypadku utracenia możliwości otworzenia zamków drzwi, okien, samochodów. Gwarantujemy bezszkodowe dostanie się do zamkniętego wnętrza. Awaryjnie otwieramy mieszkania i samochody w miejscowościach Rumia, Reda, Puck, Lębork, Gniewino, Choczewo, Wejherowo, Luzino, Krokowa, Dębki, Rewa oraz okolice.

Awaryjne otwieranie zamków, drzwi, samochodów

Kiedy przydarzy Ci się niespodziewana sytuacja, w której nie jesteś w stanie dostać się do mieszkania, domu, czy też zostawiłeś wewnątrz auta kluczyki – zadzwoń!